What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Skołowani Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Skołowani

Skołowani

Skołowani
2023/04/14Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Skołowani
Tytuł oryginalny: Skołowani
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Skołowani online

Skołowani cały film to polska adaptacja francuskiego filmu Tout le monde debout z 2018 roku. Jest to komedia romantyczna, która porusza temat niepełnosprawności i ludzkich uczuć. Film miał swoją premierę 1 marca 2023 roku i spotkał się z pozytywnymi opiniami widzów i krytyków.

Kobieciarz na wózku w Skołowani cały film

Fabuła całego filmu Skołowani opowiada o Maksa (Michał Czarnecki), który jest niepoprawnym kobieciarzem i notorycznym kłamcą. Pewnego dnia poznaje Annę (Agnieszka Grochowska), młodą i atrakcyjną kobietę, która myśli, że Maks jest niepełnosprawny. Maks udaje przed nią, że też jest na wózku, licząc na łatwy podryw. Jednak z biegiem fabuły poznaje siostrę Anny, która na prawdę jest niepełnosprawna i porusza się na wózku.

Reżyseria z humorem – Skołowani online

Film Skołowani online został wyreżyserowany przez Jana Macierewicza. Reżyser pokazuje w swoim filmie zarówno zabawne sytuacje wynikające z kłamstwa Maksa, jak i wzruszające momenty zbliżenia się bohaterów. Film ma także przesłanie społeczne o akceptacji i tolerancji dla osób niepełnosprawnych.

Obsada pełna gwiazd 

W filmie Skołowani występują znani i lubiani aktorzy polskiego kina. W rolach głównych brylują Michał Czarnecki jako Maks i Agnieszka Grochowska jako Anna. W obsadzie znaleźli się także m.in.: Wojciech Mecwaldowski jako przyjaciel Maksa, Katarzyna Bujakiewicz jako siostra Anny, Tomasz Karolak jako lekarz Anny oraz Krystyna Janda jako matka Maksa.

Film godny polecenia

Skołowani to film godny polecenia dla wszystkich fanów komedii romantycznych z nutką dramatu. Film bawi, wzrusza i uczy szacunku dla innych ludzi bez względu na ich ograniczenia fizyczne czy psychiczne. Jeśli chcesz spędzić miło czas przed ekranem i pośmiać się ze śmiesznych perypetii Maksa oraz poczuć emocje związane z jego uczuciem do Julii, koniecznie obejrzyj Skołowani!


Skołowani cały film

Wyszukaj Skołowani Cały Film

Rok premiery całego filmu Skołowani: 2023, kraj produkcji: Poland, czas trwania filmu: .

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Kot w butach: Ostatnie życzenie
Miłość ma cztery łapy
Cały ten seks
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
Wendell i Wild
Pokusa
Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta
Mała Syrenka
Gra fortuny
Pokolenie Ikea
Pierwszy gol
Wonka