What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Oppenheimer Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Oppenheimer

Oppenheimer

Oppenheimer
2023/07/197.9
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Oppenheimer
Tytuł oryginalny: Oppenheimer
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 150 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Oppenheimer online

Oppenheimer cały film z 2023 roku w reżyserii Christophera Nolana, który opowiada historię Roberta Oppenheimera, człowieka odpowiedzialnego za opracowanie bomby atomowej. Film skupia się na wydarzeniach poprzedzających próbę atomową w 1945 roku, a także zmaganiach Oppenheimera z poczuciem winy i paranoją w kolejnych latach.
Z obsadą, w której znaleźli się Tom Hanks, Anne Hathaway i Jared Leto, Oppenheimer cda z pewnością będzie wciągającym i dającym do myślenia filmem. Nolanowi nie jest obce poruszanie skomplikowanych tematów, a dzięki „Oppenheimerowi” stworzył fascynującą i mocną historię.

Oppenheimer cały film online – nowe dzieło Nolana

To fascynująca opowieść o jednej z najważniejszych postaci XX wieku. Ale czy warto go obejrzeć?
Są pewne filmy, które są niezbędne do oglądania dla każdego, kto interesuje się historią, a Oppenheimer cały film jest zdecydowanie jednym z nich. Film znakomicie przedstawia życie Oppenheimera, od dzieciństwa, przez pracę nad projektem Manhattan, aż po późniejsze lata.
Nolan jest mistrzem reżyserii i nie stroni od bardziej kontrowersyjnych aspektów życia Oppenheimera. Film jest również bardzo dobrze zagrany, ze świetną obsadą, w tym Benedictem Cumberbatchem, Michaelem Fassbenderem i Tye Sheridanem.
Oppenheimer online to świetny film, który zdecydowanie warto obejrzeć. To ważny film opowiadający historię jednej z najważniejszych postaci XX wieku.

Film o „ojcu bomby atomowej”

Robert Oppenheimer to postać, która na zawsze wpisała się w historię nauki i kultury popularnej. Jako jeden z głównych naukowców pracujących nad projektem Manhattan, który doprowadził do stworzenia pierwszej bomby atomowej, Oppenheimer przyczynił się do przełomu w dziedzinie technologii militarnych, ale też miał duży wpływ na kształtowanie się kultury popularnej.

Robert Oppenheimer urodził się w 1904 roku w Nowym Jorku. W 1925 roku uzyskał doktorat z fizyki na Uniwersytecie Harvarda. Pracował na różnych uczelniach w USA, a w czasie II wojny światowej został jednym z głównych naukowców pracujących nad projektem Manhattan, który miał na celu opracowanie pierwszej bomby atomowej. Po wojnie działał w różnych instytucjach naukowych, m.in. na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Jednak jego nazwisko kojarzy się przede wszystkim z projektem Manhattan. Praca nad nim pochłaniała całą jego energię i stała się kluczowym momentem w historii nauki i ludzkości co świetnie przedstawia film online Oppenheimer. Jednak wraz z rozwojem technologii atomowej, Oppenheimer zaczął zdawać sobie sprawę z potencjalnych zagrożeń, jakie niosło ze sobą stworzenie broni atomowej. Stał się jednym z największych krytyków wykorzystywania jej w celach militarnych.


Oppenheimer cały film

Wyszukaj Oppenheimer Cały Film

Rok premiery całego filmu Oppenheimer: 2023, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: 150 Minut.

Reżyser

Obsada

Cillian Murphy isJ. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer
Emily Blunt isKatherine 'Kitty' Vissering Oppenheimer
Katherine 'Kitty' Vissering Oppenheimer
Florence Pugh isJean Tatlock
Jean Tatlock
Matt Damon isLeslie Groves
Leslie Groves
Josh Hartnett isErnest Lawrence
Ernest Lawrence
Benny Safdie isEdward Teller
Edward Teller
Gary Oldman isHarry S. Truman
Harry S. Truman
Robert Downey Jr. isLewis Strauss
Lewis Strauss
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

8 lat
Chleb i sól
Elvis
Brainwashed: seks, kamera, władza
Challengers
Syn
Doppelgänger. Sobowtór
Pięć diabłów
After 2
Nitram
Miłość na nowo
Jestem Mordercą