What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Odejdź! Cały Film (2022) • CDA • Online

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Odejdź!

Odejdź!

Leave
2022/10/28Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Odejdź!
Tytuł oryginalny: Leave
Kraj produkcji: Norwegia
Premiera: 2022
Czas trwania: 106 Minut

Sprawdź inne filmy online

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Odejdź! online

Odejdź! cały film jest produkcją grozy z 2022 roku w reżyserii Alexa Herrona, który opowiada historię młodej kobiety próbującej odkryć swoje pochodzenie po tym, jak została porzucona jako niemowlę na cmentarzu, owinięta w płótno z satanistycznymi symbolami. Film jest produkcją Trollbound Entertainment i został napisany przez Thomasa Moldestada. W rolach głównych występują Alicia von Rittberg, Herman Tømmeraas i Stig R. Amdam.

Czy warto grzebać w przeszłości? – Cały film Odejdź

Główna bohaterka całego filmu Odejdź!, Hunter White (Alicia von Rittberg), jest amerykańską studentką medycyny, która dowiaduje się od swojej przybranej matki, że jej biologiczni rodzice byli norweskimi muzykami black metalowymi i że zginęli w tajemniczych okolicznościach. Hunter postanawia wyjechać do Norwegii, aby dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie i odwiedzić dom, w którym się urodziła. Tam znajduje pamiętnik swojej matki Anny (Maria Alm Norell) i dowiaduje się o jej burzliwym związku z ojcem Huntera, Raylanem (Clarence Smith), liderem zespołu Leave. Hunter odkrywa również, że w domu grasuje złowrogi duch, który nakazuje jej odejść i nie ingerować w przeszłość.

Reżyser Alex Herron stworzył film, który łączy elementy horroru nadprzyrodzonego z thrillerem psychologicznym i dramatem rodzinnym. Porusza on tematy takie jak tożsamość, dziedzictwo, sekty, przemoc domowa i muzyka black metalowa. Scenariusz Thomasa Moldestada opiera się na autentycznych wydarzeniach związanych ze sceną black metalową w Norwegii w latach 90., takich jak podpalenia kościołów czy morderstwa. Obraz nie stroni od brutalnych scen i napięcia, ale także stara się pokazać ludzką stronę postaci i ich motywacje.

Horror z głębią – Odejdź! cda

Odejdź! cda jest ciekawym przykładem połączenia horroru z innymi gatunkami filmowymi, takimi jak thriller, dramat czy biografia. Produkcja nie ogranicza się do typowych schematów i konwencji horroru, ale stara się zbudować głębszą historię i złożone postacie. Zobaczymu tu autentyczne tło historyczne i kulturowe Norwegii, a zwłaszcza sceny black metalowej, która była źródłem wielu kontrowersji i skandali. Dzieło Herrona nie gloryfikuje ani nie demonizuje tej subkultury, ale pokazuje ją w sposób obiektywny i zróżnicowany, nie stroni od poruszania trudnych i ważnych tematów społecznych, takich jak przemoc domowa, uzależnienia czy sekty.

Odejdź! online – film, który zaskakuje i porusza

Odejdź! online zainteresuje fanów horroru i black metalu, ale także tych, którzy lubią ambitne i oryginalne filmy. Produkcja ma wiele zalet, takich jak dobra obsada, ciekawa fabuła, nastrojowa atmosfera i wiarygodne odwołania do prawdziwych wydarzeń. „Odejdź!” może jednak nie spodobać się tym, którzy szukają prostego i przewidywalnego horroru lub mają słaby żołądek na brutalne sceny. Film ma kilka wad, takich jak niektóre niewyjaśnione zagadki, niezbyt przekonujący duch czy zbyt szybkie zakończenie. Mimo to jest wart obejrzenia i zapewnia wiele emocji i wrażeń.


Odejdź! cały film

Wyszukaj Odejdź! Cały Film

Rok premiery całego filmu Odejdź!: 2022, kraj produkcji: Norwegia, czas trwania filmu: 106 Minut.

Reżyser

Derek Watson
Reżyser

Obsada

Herman Tømmeraas isStian Norheim
Stian Norheim
Kalle Hennie isMale Nurse
Male Nurse
Clarence Smith isRaylan White
Raylan White
Ragnhild Gudbrandsen isLillian Norheim
Lillian Norheim
Stig R. Amdam isTorstein Norheim
Torstein Norheim
Morten Holst isKristian
Kristian
Maria Alm Norell isAnna Norheim
Anna Norheim
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Nitram
Doppelgänger. Sobowtór
Starzy ludzie
Holy Spider
Uśmiechnij się
Obecność 4
Mission: Impossible 7 Dead Reckoning Part One
Sweat
Ukryta sieć
Ambulans
John Wick 4
X