What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Missing Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Missing

Missing

Missing
2023/01/19PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Missing
Tytuł oryginalny: Missing
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 111 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Missing online

Jeśli podobał ci się Searching, thriller z 2018 roku, który śledzi desperacką wyprawę ojca w poszukiwaniu zaginionej córki, możesz być zainteresowany produkcją Missing cały film, jego samodzielnym sequelem. Scenariusz i reżyseria Missing to dzieło Willa Merricka i Nicka Johnsona, którzy w tym filmie debiutują jako reżyserzy. Producentami filmu są Sev Ohanian i Aneesh Chaganty, którzy również napisali historię do filmu.

O czym jest cały film Missing?

Missing cały film opowiada historię młodej kobiety o imieniu Leah (granej przez Storm Reid), która próbuje odnaleźć swoją matkę (graną przez Jodie Foster) po tym, jak zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Leah używa różnych narzędzi internetowych i platform, aby śledzić wskazówki i komunikować się z ludźmi, którzy mogą wiedzieć coś o zniknięciu jej matki. Po drodze odkrywa tajemnice i kłamstwa, które narażają jej własne życie na niebezpieczeństwo.

Czym różni się Missing od Searching?

Missing nie jest bezpośrednim sequelem filmu Searching, ale raczej samodzielnym filmem, który wykorzystuje ten sam format i gatunek filmowy. Screenlife to technika filmowa, która wykorzystuje ekrany komputerowe jako główne medium opowiadania historii. Widzowie widzą wszystko poprzez urządzenia bohaterów, takie jak laptopy, smartfony, kamery internetowe, aplikacje społecznościowe itp.

Missing rozszerza koncepcję screenlife, włączając do swojej fabuły więcej elementów współczesnej technologii i kultury. Na przykład Leah wykorzystuje oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, deepfake video, transakcje kryptowalutowe, społeczności gier online i inne, aby znaleźć wskazówki dotyczące miejsca pobytu matki. Film porusza również takie tematy jak kradzież tożsamości, cyberprzemoc, prywatność w sieci i cyfrowe uzależnienie.

Obsada filmu Missing cda

Missing cda posiada imponującą obsadę aktorów, którzy dostarczają porywających występów na ekranie. Storm Reid gra Leah, inteligentną i zaradną nastolatkę, która nie cofnie się przed niczym, aby odnaleźć swoją matkę. Reid jest najbardziej znana z ról w Pułapka czasu (2018), Euphoria (2019-obecnie) czy Legion samobójców

Jodie Foster gra matkę Leah (której imię nie zostało jeszcze ujawnione), odnoszącą sukcesy dziennikarkę, która ma skomplikowane relacje z córką. Foster jest nagrodzoną Oscarem aktorką, która zagrała w takich klasykach jak Taksówkarz (1976), Milczenie owiec (1991) i Kontakt (1997).

W filmie występują również John Cho jako David Kim (bohater Searching), który pomaga Leah w śledztwie; Daniel Dae Kim jako detektyw Park (kolega Davida Kima); Benedict Cumberbatch jako anonimowy haker, który kontaktuje się z Leah; Zendaya jako najlepsza przyjaciółka Leah; Tom Holland jako kolega Leah z gier online.

Czy powinieneś obejrzeć Missing online?

Missing online to porywający i wciągający film, który będzie trzymał Cię w niepewności do samego końca. Pokazuje, jak technologia może być zarówno pomocna, jak i szkodliwa w naszym życiu. Podkreśla również, jak silne więzi rodzinne mogą pokonać każdą przeszkodę. Jeśli szukasz filmu, który sprawi, że będziesz myśleć i czuć w tym samym czasie, powinieneś zdecydowanie obejrzeć Missing, kiedy wyjdzie w 2023 roku.


Missing cały film

Wyszukaj Missing Cały Film

Rok premiery całego filmu Missing: 2023, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: 111 Minut.

Reżyser

Shawn Tira
Reżyser

Obsada

Storm Reid isJune Allen
June Allen
Ken Leung isKevin Lin
Kevin Lin
Amy Landecker isHeather Damore
Heather Damore
Daniel Henney isAgent Elijah Park
Agent Elijah Park
Nia Long isGrace Allen
Grace Allen
Tim Griffin isJames Allen
James Allen
Rick Chambers isMorning Host
Morning Host
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

After
Doppelgänger. Sobowtór
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One
Magic Mike: Ostatni taniec
Oppenheimer
Chleb i sól
Duchy Inisherin
Król dopalaczy
Gra fortuny
Patrz jak kręcą
Braty
Zakonnica 2