What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Miłość po angielsku Cały Film (2023) • CDA • Online

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Miłość po angielsku

Miłość po angielsku

Up on the Roof
2023/03/24Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Miłość po angielsku
Tytuł oryginalny: Up on the Roof
Kraj produkcji: Wielka Brytania
Premiera: 2023
Czas trwania: 90 Minut
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Miłość po angielsku online

Jeśli szukasz filmu, który poprawi ci humor, wzruszy cię i zaskoczy cię, to polecam ci Miłość po angielsku cały film (tytuł oryginalny: Up on the Roof), który jest polsko-brytyjską koprodukcją. To opowieść o niezwykłym związku między polskim fotografem a brytyjską piosenkarką, którzy spotykają się na dachu pewnego londyńskiego budynku. Film jest pełen humoru, emocji i niespodzianek, a także pięknej muzyki i zdjęć.

Jak się zakochać na dachu? Czyli cały film Miłość po angielsku

Fabuła całego filmu Miłość po angielsku skupia się na losach Mateusza (Piotr Adamczyk), polskiego fotografa, który przyjeżdża do Londynu w poszukiwaniu pracy i inspiracji. Pewnego dnia trafia na dach wieżowca, gdzie spotyka Emmę (Natalia Tena), brytyjską piosenkarkę, która ma problemy ze swoją karierą i życiem osobistym. Między nimi iskrzy od pierwszego wejrzenia, ale nie wszystko jest takie proste. Na ich drodze stają różne przeszkody: kulturowe, rodzinne, zawodowe i emocjonalne. Czy uda im się pokonać te trudności i znaleźć wspólny język? Czy miłość może być silniejsza niż wszystko?

Ben Hecking: reżyser z wyczuciem

Reżyserem filmu jest Ben Hecking, brytyjski twórca znany z takich filmów jak Hinterland czy The Stolen. Hecking pokazuje w swoim filmie nie tylko romantyczną historię między bohaterami, ale także ciekawy obraz współczesnego Londynu jako miejsca wielokulturowego i pełnego kontrastów. Reżyser umiejętnie balansuje między komedią a dramatem, nadając filmowi lekkości i głębi jednocześnie. Hecking wykorzystuje również piękne plenery londyńskie oraz oryginalną muzykę skomponowaną przez Natalię Tenę.

Piotr Adamczyk i Natalia Tena: para z chemią w filmie Miłość po angielsku cda

Głównymi gwiazdami filmu Miłość po angielsku cda są Piotr Adamczyk i Natalia Tena, którzy tworzą bardzo wiarygodną i sympatyczną parę na ekranie. Adamczyk gra rolę Mateusza z dużym wdziękiem i humorem, pokazując jego pasję do fotografii oraz jego niepewność w obcym kraju. Tena natomiast wciela się w Emmę z dużym temperamentem i energią, ukazując jej talent muzyczny oraz jej problemy osobiste. Oboje aktorzy świetnie oddają chemię między swoimi postaciami oraz ich wzloty i upadki w relacji.

Miłość po angielsku online: film godny polecenia

Podsumowując, Miłość po angielsku online to film godny polecenia dla wszystkich fanów romantycznych komedii oraz dla tych, którzy chcą zobaczyć ciekawy obraz współczesnego Londynu. Film zapewnia dobrą rozrywkę oraz wzruszenie widzom w każdym wieku. Film można obejrzeć od 14 lutego 2023 roku.


Miłość po angielsku cały film

Wyszukaj Miłość po angielsku Cały Film

Rok premiery całego filmu Miłość po angielsku: 2023, kraj produkcji: Wielka Brytania, czas trwania filmu: 90 Minut.

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać