What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Miłość na nowo Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Miłość na nowo

Miłość na nowo

Love Again
2023/05/12Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Miłość na nowo
Tytuł oryginalny: Love Again
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Miłość na nowo online

Film Love Again jest amerykańską komedią romantyczną i dramatem w reżyserii Jamesa C. Strouse’a. Jest to angielskojęzyczny remake niemieckiego filmu SMS für Dich z 2016 roku, który z kolei jest oparty na powieści Sofie Cramer. 

Fabuła całego filmu Miłość na nowo

Miłość na nowo cały film opowiada o młodej kobiecie Mirze (Priyanka Chopra), która próbuje poradzić sobie ze stratą po śmierci narzeczonego. Aby złagodzić swój smutek, wysyła romantyczne wiadomości na jego stary numer telefonu, nie wiedząc, że został on już przypisany do kogoś innego. Ten ktoś jest Rob (Sam Heughan), który zaciekawiony wiadomościami postanawia się z nią skontaktować. Z czasem między nimi rodzi się uczucie, które zmienia ich życie. Film jest klasyczną komedią romantyczną z pomyłkami tożsamości, tajnymi wiadomościami i wzruszającym zakończeniem.

Reżyseria filmu Miłość na nowo cda

James C. Strouse jest amerykańskim scenarzystą i reżyserem filmowym, który ma na swoim koncie wiele poruszających i zabawnych historii o ludziach szukających miłości, sensu i nadziei w życiu. Zadebiutował jako scenarzysta filmu Samotny Jim (2005) w reżyserii Steve’a Buscemiego, a następnie jako reżyser i scenarzysta filmu Grace odeszła (2007) z Johnem Cusackiem w roli głównej. Jego kolejne filmy to m.in. The Winning Season (2009), Przewodnik po życiu (2015), Niesamowita Jessica James oraz najnowsze dzieło Miłość na nowo cda. Jego styl charakteryzuje się subtelnym humorem, autentycznymi postaciami i emocjonalnym realizmem.

Obsada filmu

Film Miłość na nowo online ma w swojej obsadzie wiele znanych i utalentowanych aktorów i aktorek z różnych krajów. Głównymi bohaterami są Mira (Priyanka Chopra) i Rob (Sam Heughan), którzy poznają się przez przypadek dzięki wiadomościom wysyłanym na stary numer telefonu Miry. Priyanka Chopra jest indyjską aktorką, piosenkarką i producentką filmową, która zdobyła sławę dzięki rolom w Bollywoodzie oraz w Hollywoodzie. Sam Heughan jest szkockim aktorem, który zasłynął z roli Jamiego Frasera w serialu Outlander.

W filmie występują także inni znakomici aktorzy i aktorki, takie jak Russell Tovey (jako najlepszy przyjaciel Miry), Celia Imrie (jako babcia Roba), Lydia West (jako siostra Roba), Arinzé Kene (jako współpracownik Miry), Steve Oram (jako szef Roba) i Omid Djalili (jako taksówkarz). Każdy z nich wnosi do filmu swój własny styl gry i humor.


Miłość na nowo cały film

Wyszukaj Miłość na nowo Cały Film

Rok premiery całego filmu Miłość na nowo: 2023, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: .

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Wieloryb
Następne 365 dni
Bezmiar
Fabelmanowie
Kraina Snów
Asteroid City
After
Parada serc
Sundown
Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży
Furioza 2
Filip