What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

I Love My Dad Cały Film (2022) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

I Love My Dad

I Love My Dad

I Love My Dad
2022/08/05R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: I Love My Dad
Tytuł oryginalny: I Love My Dad
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2022
Czas trwania: 90 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film I Love My Dad online

Czy zrobiłbyś wszystko, aby odzyskać kontakt z synem? A co jeśli to oznaczało podszywanie się pod dziewczynę, w której się zakochał? Taką szaloną decyzję podejmuje Chuck (Patton Oswalt) w produkcji I Love My Dad cały film, która jest jedną z najbardziej niezwykłych i zabawnych komedii romantycznych ostatnich lat.

Zagubiony syn i fałszywa dziewczyna – cały film I Love My Dad

Cały film I Love My Dad opowiada historię Franklina (James Morosini), który po śmierci matki zerwał wszelkie więzi z ojcem Chuckiem, uważając go za winnego jej odejścia. Chuck jest zrozpaczony i nie wie jak nawiązać ponownie relację ze swoim synem. Pewnego dnia wpada na pomysł stworzenia fałszywego profilu na portalu randkowym i wysyłania wiadomości do Franklina pod postacią atrakcyjnej dziewczyny o imieniu Ashley (Claudia Sulewski). Franklin szybko się w nią zakochuje i zaczyna dzielić się z nią swoimi sekretami i marzeniami. Chuck cieszy się, że może być blisko syna, ale jednocześnie zdaje sobie sprawę, że jego kłamstwo może mieć tragiczne konsekwencje.

Reżyseria pełna humoru i emocji w filmie I Love My Dad cda

Film I Love My Dad cda został napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Morosiniego, który sam gra rolę Franklina. Morosini oparł scenariusz na prawdziwej historii swojej rodziny i stworzył film pełen humoru i emocji. Film balansuje między komedią a dramatem, pokazując zarówno absurdalność sytuacji Chucka, jak i jego desperację i tęsknotę za synem. Film nie ocenia bohaterów ani nie próbuje ich usprawiedliwiać. Pokazuje ich jako ludzi skomplikowanych i niedoskonałych, którzy popełniają błędy w imię miłości.

Obsada filmu: Patton Oswalt bryluje

Jednym z największych atutów filmu jest obsada aktorska. Patton Oswalt znany jest głównie jako komik i aktor głosowy (np. Remy w Ratatuj), ale w tym filmie pokazuje swoją wielką umiejętność dramatyczną. Jego rola Chucka jest trudna do zagrania: musi być jednocześnie zabawny i wzruszający, sympatyczny i irytujący. Oswalt świetnie radzi sobie z tą rolą, nadając jej wiarygodności i głębi. James Morosini również dobrze gra rolę Franklina: jego postać jest zagubiona i samotna po stracie matki, ale też pełna nadziei na lepszą przyszłość. Claudia Sulewski jako Ashley jest urocza i charyzmatyczna: jej rola polega głównie na czytaniu wiadomości od Chucka/Franklina na ekranie telefonu lub laptopa.

Podsumowanie: warto obejrzeć I Love My Dad online

I Love My Dad online to film nietypowy i oryginalny: łączy elementy komedii romantycznej z dramatem rodzinny m. Film porusza ważne tematy takie jak miłość ojcowska, żałoba, samotność i tożsamość. Film jest też bardzo zabawny i wzruszający: śmiejemy się z absurdalnych sytuacji Chucka i współczujemy jego dylematom. Film ma też świetną obsadę aktorską, która nadaje filmowi autentyczności i emocji. I Love My Dad to film, który warto obejrzeć: zarówno dla fanów Pattona Oswalta, jak i dla tych, którzy szukają czegoś innego i świeżego w kinie.


I Love My Dad cały film

Wyszukaj I Love My Dad Cały Film

Rok premiery całego filmu I Love My Dad: 2022, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: 90 Minut.

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

BARDO, fałszywa kronika garści prawd
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Piotruś Pan i Wendy
Hotel Transylwania 4
Jak nie zwariować w Święta
Miłość ma cztery łapy
Wendell i Wild
Pan zabawka
W trójkącie
My i wy
Wonka
Cały ten seks