What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Egzorcysta papieża Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Egzorcysta papieża

Egzorcysta papieża

The Pope's Exorcist
2023/04/05
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Egzorcysta papieża
Tytuł oryginalny: The Pope's Exorcist
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Egzorcysta papieża online

Jeśli lubisz filmy o egzorcyzmach i tajemnicach Kościoła, to być może zainteresuje Cię najnowszy thriller od Sony Pictures Entertainment – Egzorcysta papieża cały film. Film jest inspirowany prawdziwymi zapiskami ojca Gabriele Amortha, głównego egzorcysty Watykanu, który w rolę wciela się zdobywca Oscara Russell Crowe.

Ojciec Amorth i jego walka ze złem w całym filmie Egzorcysta papieża

Fabuła całego filmu Egzorcysta papieża opowiada o śledztwie prowadzonym przez ojca Amortha (Russell Crowe), który zostaje wezwany do sprawy młodego chłopca opętanego przez demona. Podczas próby uwolnienia go od złego ducha, Amorth odkrywa wiekową spiskową teorię, którą Watykan usilnie próbuje ukryć przed światem. Co łączy chłopca z tajnymi planami Kościoła? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na egzorcystę i jego współpracowników? Czy uda im się pokonać siły ciemności?

Julius Avery – reżyser z wizją

Reżyserią filmu zajmuje się Julius Avery, znany z takich produkcji jak Overlord czy Son of a Gun. Avery ma doświadczenie w tworzeniu napięcia i akcji na ekranie oraz umiejętność łączenia różnych gatunków filmowych. W Egzorcysta papieża wykorzystuje elementy horroru, thrillera i dramatu historycznego, aby stworzyć wiarygodną i przerażającą historię opartą na pamiętnikach ojca Amortha – An Exorcist Tells His Story i An Exorcist: More Stories.

Russell Crowe i inni znakomici aktorzy w filmie Egzorcysta papieża cda

W roli głównej w filmie Egzorcysta papieża cda występuje Russell Crowe, który nie trzeba nikomu przedstawiać. Crowe jest jednym z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych aktorów swojego pokolenia, zdobywcą Oscara za rolę w Gladiatorze oraz nominowanym za rolę w Piękny umysł czy Les Misérables. W Egzorcysta papieża online Crowe wciela się w postać ojca Amortha z pasją i autentycznością, pokazując jego determinację i odwagę w walce ze złem.

Poza Crowe’em w filmie występują także inni znakomici aktorzy: Daniel Zovatto jako Marco – młody chłopiec opętany przez demona; Alex Essoe jako Angela – dziennikarka śledcza pomagająca ojcu Amorthowi; Franco Nero jako kardynał Rinaldi – wysoki rangą dostojnik Kościoła ukrywający sekrety Watykanu; Ralph Ineson jako biskup O’Malley – sprzymierzeniec ojca Amortha.


Egzorcysta papieża cały film

Wyszukaj Egzorcysta papieża Cały Film

Rok premiery całego filmu Egzorcysta papieża: 2023, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: .

Reżyser

Julius Avery
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Missing
Martwe zło: Przebudzenie
Batman
Zakonnica 2
Deinfluencer
Bestia
Barbarzyńcy
Play Dead
Zaproszenie
Obecność 4
Goście
Klątwa Bridge Hollow