What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Deadpool 3 Cały Film (2024) • Online • CDA

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Deadpool 3 po rejestracji.

Deadpool 3

Deadpool 3

Deadpool 3
2024/04/30Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Deadpool 3
Tytuł oryginalny: Deadpool 3
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2024
Czas trwania:

Sprawdź inne filmy online

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć online Deadpool 3 cały film

Jeśli jesteś fanem komiksowych filmów akcji z dużą dawką humoru, zapewne nie możesz się doczekać premiery trzeciej części przygód Deadpoola – Deadpool 3 cały film. Ten niekonwencjonalny bohater, który nie przebiera w słowach i nie boi się łamać czwartej ściany, zdobył sobie wielu zwolenników na całym świecie. Co wiemy na temat jego najnowszej odsłony? Kiedy zobaczymy ją w kinach? Kto dołączy do obsady? O czym będzie fabuła? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Deadpool 3 – co to za film?

Deadpool 3 to film superbohaterski oparty na postaci o tym samym imieniu z komiksów Marvela. Jest to kontynuacja filmów Deadpool (2016) i Deadpool 2 (2018), które były produkowane przez studio 20th Century Fox, odpowiedzialne za serię X-Men. Po przejęciu Foxa przez Disneya w 2019 roku, prawa do postaci przeszły pod skrzydła Marvel Studios, które jest częścią tzw. Marvel Cinematic Universe (MCU) – wspólnego uniwersum filmowego obejmującego m.in. AvengersSpider-ManaCzarną Panterę czy Doktora Strange. Deadpool 3 ma być pierwszym filmem MCU z kategorią wiekową R, co oznacza, że będzie zawierał dużo przemocy, wulgaryzmów i nagości, tak jak poprzednie części.

Kim jest Deadpool?

Deadpool, czyli Wade Wilson, to były żołnierz i najemnik, który poddał się eksperymentalnemu zabiegowi mającemu wyleczyć go z raka. Zabieg nadał mu nadludzką zdolność regeneracji, ale również spowodował poważne blizny na całym ciele. Został on stworzony przez Fabiana Niciezę i Roba Liefelda w 1991 roku jako postać komiksowa. Jest on znany ze swojego specyficznego poczucia humoru, częstego łamania czwartej ściany (czyli bezpośredniego zwracania się do widzów lub czytelników) i używania różnych broni i gadżetów. Jego znakiem rozpoznawczym jest czerwono-czarny kostium i maska.

Jakie są poprzednie części filmu?

Pierwszy film o Deadpoolu ukazał się w 2016 roku i był reżyserowany przez Tima Millera. Opowiadał on o tym, jak Wade Wilson (Ryan Reynolds) zostaje poddany eksperymentowi przez tajemniczego Ajaxa (Ed Skrein), który chce z niego zrobić superżołnierza. Po ucieczce z laboratorium, Wade przyjmuje pseudonim Deadpool i postanawia zemścić się na swoim oprawcy, jednocześnie próbując odzyskać swoją narzeczoną Vanessę (Morena Baccarin). W filmie pojawiają się również dwie postacie z uniwersum X-Men: Colossus (Stefan Kapičić) i Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand), które próbują namówić Deadpoola do dołączenia do ich drużyny.

Drugi film o Deadpoolu miał premierę w 2018 roku i był reżyserowany przez Davida Leitcha. Kontynuował on historię Wade’a Wilsona, który musi stawić czoła groźnemu Cable’owi (Josh Brolin) – cyborgowi z przyszłości, który chce zabić nastoletniego mutanta o imieniu Russell (Julian Dennison). Aby mu się przeciwstawić, Deadpool tworzy własną grupę superbohaterów o nazwie X-Force, do której należą m.in. Domino (Zazie Beetz), Bedlam (Terry Crews), Shatterstar (Lewis Tan) i Peter (Rob Delaney). W filmie pojawia się również krótki cameo Hugh Jackmana jako Wolverine’a.

Co wiemy o trzeciej części?

Prace nad trzecią częścią filmu o Deadpoolu rozpoczęły się jeszcze w 2016 roku, kiedy to Ryan Reynolds potwierdził, że ma pomysł na fabułę. Jednak po przejęciu Foxa przez Disneya w 2019 roku, projekt został wstrzymany, ponieważ nie wiadomo było, jak wpasować postać Deadpoola do MCU. Dopiero w listopadzie 2020 roku Kevin Feige, szef Marvel Studios, ogłosił, że Deadpool 3 jest oficjalnie w produkcji i będzie częścią MCU. Poinformował również, że film zachowa kategorię wiekową R i że Ryan Reynolds nadzoruje prace nad scenariuszem. W marcu 2021 roku Reynolds potwierdził, że scenariusz jest już gotowy i że film będzie reżyserowany przez Shawna Levy’ego, z którym współpracował przy komedii Free Guy. W sierpniu 2021 roku Reynolds ujawnił, że Hugh Jackman powróci do roli Wolverine’a w trzeciej części i że film ma mieć premierę 6 września 2024 roku. Jednak kilka dni później Marvel Studios zmieniło datę premiery na 8 listopada 2024 roku.

Deadpool 3 cda – obsada i twórcy

Kto zagra w Deadpool 3?

Na razie nie ma oficjalnej informacji o obsadzie Deadpool 3 cda, ale można się spodziewać, że większość aktorów z poprzednich części powróci do swoich ról. Oto kilka z nich:

Ryan Reynolds jako Deadpool

Ryan Reynolds to kanadyjski aktor, producent i przedsiębiorca, który jest znany z ról w filmach takich jak PojutrzeZielona LatarniaSzklana pułapka 5Życie czy 6 Underground. Jest on również twarzą marki Aviation Gin i współzałożycielem firmy Mint Mobile. Reynolds jest nieodłącznie związany z postacią Deadpoola, którą gra od 2009 roku, kiedy to pojawił się w filmie X-Men Geneza: Wolverine. Od tamtej pory stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów w Hollywood. Reynolds nie tylko gra główną rolę w filmach o Deadpoolu, ale również jest ich producentem i współautorem scenariusza.

Hugh Jackman jako Wolverine

Hugh Jackman to australijski aktor, producent i piosenkarz, który jest znany z ról w filmach takich jak AustraliaNędznicyWięzień labiryntuNajwiększy showman czy The Front Runner. Jest on również laureatem nagród Tony, Emmy i Złotego Globu. Jackman jest najbardziej rozpoznawalny jako Wolverine, czyli James Howlett, który jest jednym z najważniejszych bohaterów uniwersum X-Men. Grał tę rolę od 2000 roku, kiedy to zadebiutował w filmie X-Men. Ostatni raz wystąpił jako Wolverine w filmie Logan: Wolverine (2017), który był jego pożegnaniem z tą postacią. Jednak według Ryana Reynoldsa, Jackman zgodził się na powrót do roli Wolverine’a w Deadpool 3, co ma być wielką niespodzianką dla fanów.

Inni aktorzy i postacie

Poza Reynoldsem i Jackmanem, można się spodziewać, że w Deadpool 3 pojawią się również inni aktorzy i postacie z poprzednich części oraz z MCU. Niektóre z nich to:

  • Morena Baccarin jako Vanessa Carlysle, narzeczona Wade’a Wilsona, która została zabita przez gangstera w Deadpool 2, ale została przywrócona do życia dzięki podróży w czasie.
  • Zazie Beetz jako Domino, mutantka o zdolności manipulowania prawdopodobieństwem, która była członkinią X-Force w Deadpool 2.
  • Josh Brolin jako Cable, cyborg z przyszłości, który chciał zabić Russella w Deadpool 2, ale zmienił zdanie i zaprzyjaźnił się z Deadpoolem.
  • Julian Dennison jako Russell Collins / Firefist, młody mutant o zdolności kontrolowania ognia, który był celem Cable’a w Deadpool 2.
  • Tom Holland jako Peter Parker / Spider-Man, nastoletni superbohater o pajęczych mocach, który jest częścią Avengers i przyjacielem Iron Mana.
  • Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange / Doctor Strange, potężny mag i mistrz tajemniczych sztuk, który jest opiekunem Kamienia Czasu i członkiem Avengers.
  • Owen Wilson jako Mobius M. Mobius, agent TVA (Time Variance Authority), organizacji odpowiedzialnej za utrzymanie porządku w multiversum.

Kto odpowiada za reżyserię i scenariusz Deadpool 3?

Reżyserem jest Shawn Levy, kanadyjski reżyser, producent i aktor, który jest znany z filmów takich jak Noc w muzeumReal SteelTo już jest koniec czy Free Guy. Jest on również producentem serialu Stranger Things. Levy jest dobrym znajomym Ryana Reynoldsa, z którym współpracował przy filmie Free Guy, który jest komedią akcji o grze wideo. Reynolds zaproponował Levy’emu reżyserię Deadpool 3, ponieważ uważał, że ma on odpowiednie umiejętności i wizję do stworzenia filmu, który będzie zarówno zabawny, jak i emocjonalny.

Scenarzystami Deadpool 3 są Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin, amerykańskie siostry, które są pisarkami i producentkami serialu animowanego Bob’s Burgers. Są one również twórcami serialu The Great North. Molyneux zostały wybrane przez Ryana Reynoldsa i Marvel Studios spośród wielu kandydatów do napisania scenariusza Deadpool 3. Reynolds chwalił ich za ich talent i kreatywność, a także za to, że potrafią zbalansować humor i dramat w swoich historiach.

Deadpool 3 online – fabuła

O czym będzie Deadpool 3?

Fabuła Deadpool 3 online jest na razie tajemnicą, ale można się domyślać, że będzie ona związana z podróżą w czasie i multiversum. Oto kilka możliwych wątków:

Podróż z Wolverine’em

Jednym z pomysłów na fabułę Deadpool 3 jest to, że Deadpool i Wolverine będą podróżować w czasie i przestrzeni, aby naprawić błędy historii i zapobiec zagładzie świata. Będzie to okazja do pokazania różnych epok i miejsc, a także do spotkania z innymi postaciami z uniwersum Marvela. Będzie to również sposób na połączenie uniwersum X-Men z MCU i na wprowadzenie nowych wersji mutantów.

Spotkanie z MCU i TVA

Innym pomysłem na fabułę Deadpool 3 jest to, że Deadpool zostanie przeniesiony do MCU przez TVA (Time Variance Authority), organizację odpowiedzialną za utrzymanie porządku w multiversum. Tam będzie musiał stawić czoła różnym zagrożeniom i wyzwaniom, a także nawiązać kontakt z innymi superbohaterami, takimi jak Spider-Man czy Doctor Strange. Będzie to okazja do pokazania różnic i podobieństw między światami Deadpoola i MCU, a także do stworzenia wielu zabawnych sytuacji i dialogów.

Zabawa z czwartą ścianą

Kolejnym pomysłem na fabułę Deadpool 3 jest to, że Deadpool będzie miał świadomość tego, że jest bohaterem filmu i będzie próbował wpływać na jego przebieg. Będzie on komentował sceny, łamał konwencje gatunkowe, zmieniał scenariusz i reżyserię, a nawet kontaktował się z widzami i twórcami filmu. Będzie to sposób na pokazanie metafikcyjnego charakteru postaci Deadpoola i na stworzenie wielu niespodzianek i zwrotów akcji.


Deadpool 3 cały film

Reżyser

Shawn Levy
Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool
Wade Wilson / Deadpool
Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Morena Baccarin isVanessa Carlysle
Vanessa Carlysle
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Stefan Kapičić isColossus (voice)
Colossus (voice)
Brianna Hildebrand isEllie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
11 komentarzy
Udostępnień0

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie
Piła – Wszystkie części po kolei
Seria filmowa „Piła” zainicjowana przez Jamesa Wana w 2004 roku z filmem o tym samym tytule, stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych serii w gatunku horroru. Przez lata, od debiutu pierwszego filmu, seria ewoluowała, prowadząc widzów przez zawiły labirynt moralności, wyboru i przerażających pułapek, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Unikalne połączenie psychologicznego napięcia…
Harry Potter – wszystkie części po kolei
Seria filmów Harry Potter, zainspirowana przez bestsellerowe powieści J.K. Rowling, stanowi zjawisko kulturowe, które zdefiniowało pokolenie. Filmy te opowiadają o przygodach młodego czarodzieja, Harry’ego Pottera, oraz jego przyjaciół, Hermiony Granger i Rona Weasleya, którzy uczęszczają do Hogwartu – prestiżowej szkoły magii i czarodziejstwa. Seria rozpoczyna się filmem „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” (2001), gdzie młody […]
Strażnicy Galaktyki – wszystkie części po kolei
Filmy o Strażnikach Galaktyki to jedne z najbardziej popularnych i cenionych produkcji w ramach Marvel Cinematic Universe (MCU). Zawierają one niezwykłą mieszankę akcji, humoru, dramatu i muzyki, która przyciąga zarówno fanów komiksów, jak i zwykłych widzów. Ale skąd wzięła się ta grupa niekonwencjonalnych bohaterów? Jakie są ich początki i jak się zmienili na przestrzeni lat? […]
Piraci z Karaibów – Wszystkie części po kolei
Piraci z Karaibów to jedna z najbardziej znanych i lubianych serii filmowych, która przenosi widzów w świat pełen przygód, humoru i magii. Od premiery pierwszej części w 2003 roku, seria zdobyła miliony fanów na całym świecie, a także wpłynęła na kulturę popularną w różnych dziedzinach. W tym artykule przyjrzymy się historii powstania i rozwoju tej […]
After – Wszystkie części po kolei
Jeśli jesteś fanem lub fanką romansów z nutką dramatu, erotyki i napięcia, to na pewno znasz serię filmów After. To adaptacje bestsellerowych powieści Anny Todd, które podbiły serca milionów czytelników na całym świecie. Filmy After opowiadają o burzliwym związku Tessy Young i Hardina Scotta, dwojga młodych ludzi, którzy muszą zmierzyć się z własnymi demonami, sekretami […]

Mogą Ci się spodobać

Shazam! Gniew Bogów
Sing 2
Kierunek: Księżyc!
Maskarada
Mężczyzna bez pamięci
Wonka
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Żegnajcie laleczki
Coco
Niezniszczalni 4
Strażnicy Galaktyki vol. 2
Harry Potter i Zakon Feniksa