What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Braty Cały Film (2022) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Braty

Braty

Braty
2022/07/23
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Braty
Tytuł oryginalny: Braty
Kraj produkcji: Polska
Premiera: 2022
Czas trwania: 82 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Braty online

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda życie po stracie najbliższej osoby? Jak poradzić sobie z bólem i pustką? Jak znaleźć sens i cel w nowej rzeczywistości? Na te pytania próbuje odpowiedzieć cały film Braty, debiutancki pełnometrażowy dramat obyczajowy reżysera Marcina Filipowicza.

Dramatyczna historia dwóch braci w całym filmie Braty

Cały film Braty opowiada o Filipie (Hubert Miłkowski) i Bartku (Sebastian Dela), dwóch braciach, którzy po tragicznej śmierci rodziców muszą zmierzyć się z dorosłością. Filip ma siedemnaście lat i jest uczniem liceum. Bartek jest starszy o kilka lat i pracuje jako mechanik samochodowy. Oboje łączy silna więź emocjonalna i wspólna pasja do motocykli. Jednak gdy los rzuca im kolejne wyzwania, ich relacja zostaje wystawiona na próbę.

Reżyseria pełna emocji

Marcin Filipowicz to reżyser, który wcześniej zrealizował kilka krótkometrażowych filmów fabularnych i dokumentalnych. W swoim debiucie kinowym pokazuje świat młodych ludzi z perspektywy jednego z nich. Nie unika trudnych tematów, takich jak śmierć, żałoba, samotność czy przemoc. Jednocześnie nie zapomina o humorze i nadziei. Jego film jest pełen autentyczności i emocji.

Obsada filmu Braty online pełna talentu

W rolach głównych występują Hubert Miłkowski i Sebastian Dela. Obaj aktorzy stworzyli wiarygodne portrety braci, którzy muszą radzić sobie w trudnych okolicznościach. Ich gra jest naturalna i poruszająca. W pozostałych rolach można zobaczyć m.in. Martę Stalmierską jako Klaudia czy Cezara Łukaszewicza  jako ojca braci.

Podsumowanie i czy warto obejrzeć film Braty cda

Film Braty cda to poruszający dramat o rodzinie, miłości i dorastaniu. To film dla tych, którzy lubią kino emocjonalne i prawdziwe. To film dla tych, którzy chcą się wzruszyć i zastanowić nad sensem życia. To film dla tych, którzy chcą poznać nowe talenty polskiego kina.


Braty cały film

Wyszukaj Braty Cały Film

Rok premiery całego filmu Braty: 2022, kraj produkcji: Polska, czas trwania filmu: 82 Minut.

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Perfect Addiction
W gorsecie
Pokolenie Ikea
Dziki wiatr
Lamborghini
Top Gun: Maverick
365 dni: Ten dzień
Imperium światła
Holy Spider
Nie martw się, kochanie
Jednym głosem
Do ostatniej kości