What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Boogeyman Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Boogeyman

Boogeyman

The Boogeyman
2023/06/01PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Boogeyman
Tytuł oryginalny: The Boogeyman
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Boogeyman online

The Boogeyman to krótkie opowiadanie opublikowane po raz pierwszy w 1973 roku w magazynie Cavalier. Opowiada o mężczyźnie o imieniu Lester Billings, który traci trójkę dzieci z powodu tajemniczych ataków bałwana – potwora ukrywającego się w szafach i zabijającego dzieci podczas snu. Lester próbuje poradzić sobie ze swoją traumą i winą, odwiedzając psychologa o nazwie Dr. Harper. Jednak okazuje się, że bałwan nie skończył jeszcze swojej krwawej roboty i ma jeszcze jedną ofiarę na celowniku.

Opowiadanie zostało zekranizowane przez reżysera Roba Savage’a i scenarzystów Scotta Becka, Bryana Woodsa i Marka Heymana. Cały film Boogeyman ma być wierną adaptacją źródła literackiego z kilkoma nowymi elementami i zwrotami akcji.

Fabuła całego filmu Boogeyman

Boogeyman cały film opowiada o rodzinie Harperów, która przeżywa tragedię po śmierci matki. Ojciec Will jest psychologiem i próbuje pomóc swoim córkom Sadie i Sawyer poradzić sobie ze stratą. Pewnego dnia do ich domu przychodzi pacjent Willa, Lester Billings, który twierdzi, że jego trójka dzieci została zabita przez bałwana – nadprzyrodzonego potwora, który ukrywa się w szafach i atakuje dzieci podczas snu. Lester prosi Willa o pomoc, ale nie zdaje sobie sprawy, że tym samym sprowadza na rodzinę Harperów śmiertelne niebezpieczeństwo. Bałwan zaczyna polować na Sadie i Sawyer i tylko Will może go powstrzymać przed dokonaniem kolejnych morderstw.

Obsada Boogeyman cały film

Reżyserem filmu jest Rob Savage, znany z nagrodzonego krótkometrażowego horroru Dawn of the Deaf. Scenariusz napisali Scott Beck, Bryan Woods i Mark Heyman, którzy mają na swoim koncie takie filmy jak Ciche miejsce i Czarny łabędź.

W Boogeyman cały film występują Madison Hu, Vivien Lyra Blair, Sophie Thatcher, David Dastmalchian, Chris Messina i Jaynie Verdin.


Boogeyman cały film

Wyszukaj Boogeyman Cały Film

Rok premiery całego filmu Boogeyman: 2023, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: .

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Narodziny zła
Uśmiechnij się
Batman
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Nie martw się, kochanie
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
MexZombies
Menu
Piekielna machina
Gdzie śpiewają raki
Ostatnia wieczerza
Telefon pana Harrigana