What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Blef doskonały Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Blef doskonały

Blef doskonały

Blef doskonały
2023/03/31Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Blef doskonały
Tytuł oryginalny: Blef doskonały
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2023
Czas trwania: 81 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Blef doskonały online

Czy można wykorzystać pandemię do zrealizowania własnych marzeń? Czy można okraść bank, w którym się pracuje i nie zostać złapanym? Czy można uciec z 100 milionami euro w złocie i nie mieć problemów? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć cały film Blef doskonały, który jest najnowszym dziełem reżysera Michała Węgrzyna. Film ten to komedia kryminalna z elementami sensacji i akcji, która opowiada o trójce pracowników Banku Narodowego, którzy postanawiają wykorzystać sytuację pandemiczną do dokonania spektakularnego napadu na własną placówkę. Film ten miał swoją premierę 31 marca 2023 roku i już zdobył wiele pozytywnych opinii od widzów i krytyków.

Fabuła całego filmu Blef doskonały

Blef doskonały cały film opowiada o trójce pracowników Banku Narodowego: Karolu (Mikołaj Roznerski), Pawle (Piotr Witkowski) i Agnieszce (Karolina Chapko), którzy są znudzeni swoją rutynową pracą i marzą o lepszym życiu. Pewnego dnia wpadają na pomysł, żeby skorzystać z pandemii i pracy w maseczkach, aby okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, które ukrywają w samochodzie dostawczym. Jednak to dopiero początek problemów, ponieważ muszą zmierzyć się z podejrzaniami policji, gangsterami, którzy chcą im odebrać łup oraz własnymi sumieniami. Czy uda im się wyjść cało z tej sytuacji? Czy będą mogli cieszyć się swoim bogactwem? Czy będą musieli zapłacić za swój blef?

Reżyseria filmu Blef doskonały cda

Film Blef doskonały cda jest drugim pełnometrażowym filmem reżysera Michała Węgrzyna, który wcześniej nakręcił dramat “Zabawa zabawa”. Węgrzyn jest również autorem scenariusza do tego filmu, który napisał wspólnie z Piotrem Witkowskim. Reżyser twierdzi, że jego celem było stworzenie filmu rozrywkowego i lekkiego, ale jednocześnie inteligentnego i nawiązującego do aktualnej sytuacji społecznej. Węgrzyn chciał pokazać zarówno absurdalność jak i dramatyzm napadu na bank w czasach pandemii oraz konsekwencje takiego czynu dla bohaterów. Reżyser przyznaje również, że inspirował się innymi filmami o napadach na banki takimi jak “Wściekłe psy”, “Dog Day Afternoon” czy “Inside Man”.

Obsada filmu

Film “Blef doskonały” online może pochwalić się znakomitą obsadą aktorską. Głównymi bohaterami są Mikołaj Roznerski jako Karol – lider grupy napastników; Piotr Witkowski jako Paweł – informatyk bankowy; Karolina Chapko jako Agnieszka – kasjerka bankowa; Tomasz Oświeciński jako Rafał – szef ochrony banku; oraz Chris Cooper jako inspektor Miller – policjant prowadzący śledztwo. Aktorzy świetnie odgrywają swoje role i tworzą wiarygodne postacie z różnymi motywacjami i charakterami.

Cały Film “Blef doskonały” to z pewnością jedna z najciekawszych i najzabawniejszych komedii kryminalnych ostatnich lat. Film ten łączy w sobie humor, napięcie, akcję i emocje, a także porusza ważne tematy społeczne i moralne. Film ten jest również świetnie zrealizowany pod względem technicznym i artystycznym. Znakomita obsada aktorska, ciekawy scenariusz, dynamiczna reżyseria i efektowna muzyka sprawiają, że film ten jest prawdziwą gratką dla fanów gatunku. Film ten zasługuje na wysoką ocenę i polecenie każdemu widzowi, który szuka dobrej rozrywki i niebanalnej historii.


Blef doskonały cały film

Wyszukaj Blef doskonały Cały Film

Rok premiery całego filmu Blef doskonały: 2023, kraj produkcji: Poland, czas trwania filmu: 81 Minut.

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Bilet do raju
Łut szczęścia
Nieznajomy
Cały ten seks
Smok mojego taty
Świąteczny duch
Dzika noc
Rozczarowana
Apokawixa
Tata
Tom i Jerry na Dzikim Zachodzie
Chora na siebie