What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Asteroid City Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Asteroid City

Asteroid City

Asteroid City
2023/06/09R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Asteroid City
Tytuł oryginalny: Asteroid City
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Asteroid City online

Asteroid City cały film to nadchodzący amerykański film komediowo-romantyczny w reżyserii i koprodukcji Wesa Andersona, na podstawie scenariusza napisanego przez niego i Romana Coppolę. Film opowiada o przełomowych wydarzeniach, które mają miejsce podczas corocznego zjazdu Młodych Obserwatorów Gwiazd w 1955 roku. Film ma obsadę gwiazdorską, która została opisana jako „większa niż większość innych filmów Andersona o charakterze zbiorowym”.

Miłość i katastrofa na konwencie astronomicznym w całym filmie Asteroid City

Fabuła całego filmu filmu Asteroid City skupia się na losach uczestników konwentu Młodych Obserwatorów Gwiazd, który odbywa się w luksusowym hotelu na asteroidzie. Wśród nich są: Margot Robbie jako Scarlett Johansson, gwiazda kina akcji i sekretna miłość Toma Hanksa, który gra prezesa stowarzyszenia; Tilda Swinton jako ekscentryczna naukowiec i autorka bestsellerowej książki o asteroidach; Adrien Brody jako szarlatan i oszust, który próbuje wykorzystać konwent do swoich celów; Jason Schwartzman jako nieśmiały dziennikarz i narrator filmu; Rupert Friend jako przystojny astronauta i bohater narodowy; Jeffrey Wright jako szef ochrony hotelu; Bryan Cranston jako burmistrz asteroidy. Ich plany ulegają zmianie, gdy dowiadują się o zbliżającym się zagrożeniu ze strony innego ciała niebieskiego.

Asteroid City online film pełen humoru, stylu i niespodzianek

Reżyseria Wesa Andersona jest znana z jej charakterystycznego stylu, który łączy symetryczne kadry, pastelowe kolory, bogate detale i ironiczny humor. Asteroid City online nie jest wyjątkiem od tej reguły. Film jest pełen zabawnych dialogów, absurdalnych sytuacji i nawiązań do kultury popularnej lat 50. Film ma również wiele niespodzianek dla fanów reżysera, takich jak cameo znanych aktorów czy motywy powracające z jego poprzednich dzieł.

Podsumowanie: Asteroid City cda to film dla każdego

Asteroid City cda to film dla wszystkich miłośników komedii romantycznych, science fiction i kina autorskiego. Film oferuje zarówno rozrywkę jak i refleksję nad ludzkimi relacjami w obliczu niebezpieczeństwa. Film ma premierę w kinach 23 czerwca 2023 roku i jest dystrybuowany przez Universal Pictures. Jeśli szukasz filmu, który sprawi ci uśmiech na twarzy i zabierze cię w niezapomnianą podróż do kosmosu, Asteroid City jest dla ciebie idealnym wyborem.


Asteroid City cały film

Wyszukaj Asteroid City Cały Film

Rok premiery całego filmu Asteroid City: 2023, kraj produkcji: USA, czas trwania filmu: .

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Toy Story 4
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
Fuks 2
Szczęścia chodzą parami
Elvis
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
The Covenant
Menu
Braty
Forever Young
Jeszcze przed Świętami
Miłość na nowo